Günün Tarihi:8 Aralık 2021

20 dalgakırana başlanmadı


Karasu liman ve mendirek inşaatının neden olduğu kıyı erozyonunu önlemek amacıyla yapılacak 20 adet kum tutucu yatay dalgakıran inşaatına halen başlanmadı. Tamamlanan dalgakıranlar ise kum tutmaya başladı.

Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Karasu’da onlarca yazlık evin yıkılmasına neden olan kıyı erozyonu, yatay dalgakıranlar sayesinde durdurulmaya çalışılıyor. Sahile yapılacak olan 27 adet kum tutucu dalgakıranlardan 7 yatay dalgakıranın inşaatı tamamlandı. Belediye Plajı’ndan Küçükboğaza kadar olan bölüme yapılacak olan ve Ulaştırma Bakanlığı’nca ihale edilen 20 dalgakıran inşasına ise hala başlanmadı. Öte yandan Karasu Sahili’ne yapılan 7 adet dalgakıranlar kum tutmaya başladı.

25 Ağustos 2011 , Perşembe Bu haber toplam 6687 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU