Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Kazanan voleybol


Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü ile İstanbul Es Voleybol Takımının gençleri 3 gün boyunca kamp, İdman ve maç yaptılar

Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü ile İstanbul Es Voleybol Takımının gençleri 3 gün boyunca kamp, İdman ve maç yaptılar
Kazanan voleybol
Küçük ve Yıldız Kızların ilimizdeki ortak çalışmaları neşe içinde geçti.
Güçlü alt yapı
İlimiz Voleybolunun önemli kulüpleri arasına giren Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü, 3 gündür İstanbul Es Voleybol Takımını misafir ediyor. Serdivan’daki Sakarya Spor Salonunda yürütülen çalışmalar çerçevesinde hem idman, hem kamp, hem de özel maçlar yapan iki takımın küçük ve yıldız kız takımları, oldukça keyifli bir dönem geçirdi. İlimizin deneyimli Antrenörlerinden Erol Güdüloğlu’nun başında bulunduğu Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübüne övgüler yağdıran Es Voleybol baş antrenörü Alen Narsüz ile antrenörler Büşra Koçak ve Kadir Atlı; “umduğumuzdan daha güçlü ve sağlam temelli alt yapı gördük. Voleybol adına sevindik” dediler.
Kendi yağımızla
3 gün boyunca Voleybol adına çok önemli bir kamp geçirdiklerini belirten Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü baş antrenörü Erol Güdüloğlu; “ geniş imkanlara sahip değiliz. Kendi yağımız ile kavruluyoruz. Voleybol, kızlarımızın en kolay yapabilecekleri spor dalı. Çalışma alanımız da minikler, küçükler, yıldızlar, gençler ve büyükler var. İlimizde yok olmanın eşiğine gelmiş Voleybol’u alt yapımızın gücü ile tekrar eski günlerine getirmeye çalışıyoruz“ şeklinde konuştu.
Sponsor arıyoruz
Voleybol’un çok büyük masraflar getirmediğini de söyleyen Güdüloğlu; “benim hayatım Voleybol’la geçti. Sakaryalı iş adamlarımıza veya Voleybol severlere sesleniyorum. Gelin alt yapı sporcularımızı görün, çalışmalarımızı takip edin ve bizi destekleyin. Bu çocuklar hepimizin” dedi. (Suat Beyenal)

5 Şubat 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1477 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU