Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

‘Sakarya’nın geleceği Yenikent’tir’


Yenikent Sosyal Tesisleri’nde Fikri Arslan başkanlığında bir araya gelen Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin Yönetimi Yaşar Kocaosmanoğlu, M. Kemal Cerrahoğlu, Fikri Tanrıöver, Hasan Eryiğit, Erdal Arslan, Murat Baba, Zeki Kozma, Büşra Hamut

Toplantıda şehri yönetenlere seslenerek: “Sakarya’yı yönetenler bu ülkeyi seviyorsa, Sakarya’yı veriyorlarsa, Yenikent’e artık sahip çıksınlar. Adapazarı’nın merkezi oturulacak gibi değil, Yenikent’in tamamını imara açıp, herkesi buraya taşımalıdırlar” dedi. Korucuk’ta bulunan Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nin Kırantepe’ye taşınmak istenmesiyle ilgili tepkilerini de dile getiren Dernek Başkanı Fikri Arslan;  “Zemini sağlam olan Yenikent’teki Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nin başka yere taşınmak istenmesi akıl dışı bir harekettir. Buraya o kadar masraf yapılarak kurulmuş yeşillikler arasındaki bir hastanenin zemini kötü ve başka yere taşınmasını Yenikent Derneği olarak kabullenmeyecek bir durumdur. Hastanemiz burada kalmalıdır. Sakarya’nın geleceği Yenikent’tir” dedi. 

6 Şubat 2015 , Cuma Bu haber toplam 1084 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU