Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

Osmanlı Ocaklarından tam destek


Osmanlı Eğitim Ocakları, Adapazarı Belediyesinin Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında düzenlediği programlardan biri olan ‘Çetin Ceviz’ Adlı tiyatro gösterimine tam destek verdi.

Duyarlılık
Osmanlı Eğitim Ocakları için tiyatro ekibi tarafından özel gösterim ile sunulan oyun için salonu hınca hınç doldurdu. Büyük alkış alan tiyatro gösterimi esnasında izleyicilerin oldukça etkilendiği ve gözyaşlarını tutamadığı görüldü. İl Başkanı Hasan Dişli tiyatro gösterimi öncesinde yaptığı konuşmada ‘’Osmanlı Eğitim Ocakları il ve ilçe teşkilatları olarak toplumun yarası olan bu tür organizasyonlara katkı vermekten memnuniyet duyuyoruz. Her zaman bu tür organizasyonlarda yer alarak bu konudaki duyarlılığımız kamuoyuna göstereceğiz.  Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye uyuşturucu ile mücadele konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu program da bizleri yalnız bırakmayan diğer Sivil Toplum kuruluşlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

Katılım
Öte yandan Orhangazi Kültür Merkezindeki programa Osmanlı Eğitim Ocakları Sakarya İl Başkanı Hasan Dişli ve yönetiminin ev sahipliğindeki oyunu Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli İl Başkanı Fatih Sarman, Eğitim Ocakları Gençlik Kolları Başkanı Şener Mengene, MTTB Sakarya Şube Başkanı Özcan Ayma ve yönetimi, Erbakan Vakfı Sakarya Şube Başkanı Ali Müftüoğlu, Eğitim Birsen Şube Başkanı Ömer Faruk Sofuoğlu ve  Yesevi Ocakları Genel Başkanı Adem Karslı, Sapanca İlçe Teşkilatı Başkanı Emre Kılıç ve yönetimi, Karasu İlçe Başkanı Adem Demirtürk izledi.

 

9 Şubat 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1051 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU