Günün Tarihi:26 Mayıs 2020

Öğrencilerden anlamlı paylaşım


Sakarya’da ilk kez AGDAŞ tarafından gerçekleştirilen Paylaşım Kumbarası projesi kısa süre içerisinde kamuoyunun takdir ve beğenisini kazanmayı başardı.

3 ayda
AGDAŞ eylül ayında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir paylaşım kumbarası oluşturmuş ve katılım gösterenler bu kumbarada, paylaşmak istedikleri kitapları ve oyuncakları paylaşılıyor. AGDAŞ’ın projeyi başlatmasıyla Ada Alışveriş Merkezin’de bulunan paylaşım kumbarasında Aralık ayı sonuna kadar birçok kitap ve oyuncak toplandığı belirtildi.

Teketaban
2014 yılında gerçekleştirilen AGDAŞ Paylaşım Kumbarası projesinde, Ada Alışveriş Merkezi’nde toplanan bin 472 adet kitap ve 811 adet oyuncak, Karapürçek Teketaban İlköğretim Okulu’na teslim edildi. Gerçekleştirilen etkinlikte, yılın en başarılı öğrencileri hediyelerini kendi elleriyle seçme fırsatı yakaladı.

Devam edecek
Projeyle ilgili olarak yapılan açıklamada, “AGDAŞ önemli bir projeye imza atmıştır ama bu proje sadece AGDAŞ’ın değil, herkesin projesi olmalıdır. Paylaşım Kumbarası projesi şehirde daha da yaygınlaştırılmalıdır. Proje ne kadar çok yaygınlaştırılırsa o kadar değerli hale gelecektir. Bu değerli projeyi 2015 yılında da devam ettirmeyi düşünmekteyiz. Kumbarada toplanan kitap ve oyuncakları ihtiyaç sahiplerine iletmeye devam edeceğiz. Sizler de paylaşmak istediğiniz kitap ve oyuncaklarınızı AGDAŞ Paylaşım Kumbarası’na atarak, bu değerli projeye katkıda bulunabilirsiniz” denildi.

 

10 Şubat 2015 , Salı Bu haber toplam 791 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU