Günün Tarihi:29 Kasım 2020

Başkandan gençlere nasihatler


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Demirkapı ve teşkilat mensuplarını makamında ağırladı.

Ahlak
AK Parti siyasetinin ahlaktan bağımsız düşünülemeyeceğini belirten Başkan Toçoğlu, “Kendi hayatımızda bir şey yaparken nasıl ahlaklı olmaya gayret ediyorsak siyasette de ahlakımızdan taviz vermeyeceğiz. Her şartta, her zaman ahlak bizim önceliğimizdir. AK Gençliğe yakışanda budur. Bizi diğerlerinden ayıran temel fark, siyasette istikametimizi ahlakın belirlemesidir. Bizim temel gayemiz bu anlayışı en zor zamanlarda dahi göstermektir” dedi.
Yeni Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Biz bir şey yaparken sadece yaptığımızdan değil nasıl yaptığımızdan da sorumluyuz. Bu nedenle siz geleceğin siyasetçileri olarak çok çalışacaksınız, bu dava için çok mücadele vereceksiniz, bu bayrağı daha yukarılara taşıyacaksınız. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği gibi siyaseti ahlaktan bağımsız görmeyeceksiniz” dedi.

Hızlı karar
Başkan Zeki Toçoğlu, “Önemli bir seçim sürecine giriyoruz. Hamdolsun gerek teşkilatlar gerekse de belediyeler olarak tüm seçimlerinden daha da güçlenerek çıktık. İnşallah yeni dönemde Türkiye’nin gidişatına yön verecek yeni bir sistemle yolumuza devam edeceğiz. Böylelikle daha hızlı karar verilmesinin önündeki engeller de kalkacak. Teşkilatlarımızın tüm kademelerine güveniyoruz. Genel Seçimlerde birlik ve beraberlik içerisinde çalışacak ve Sakarya’ya yakışır bir oy elde edeceğiz” dedi.
 

12 Şubat 2015 , Perşembe Bu haber toplam 970 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU