Günün Tarihi:28 Ekim 2020

SGM’de 2. yarıyıl başladı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi (SGM)’de ikinci yarıyıl eğitimlerinin başladı.

En büyük
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde ikinci yarıyıl eğitimleri başladı. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sosyal Gelişim Merkezi; engellilerimizin, yaşlılarımızın, çocuklarımızın, hanım kardeşlerimizin, gençlerimizin ve ailelerimizin hizmetlerimizden yararlandıkları şehrin en büyük sosyal merkezidir. Sosyal Gelişim Merkezi ile artık sosyal hayatı canlı ve dinamik bir Sakarya’dan söz ediyoruz” diye konuştu.

5 bin öğrenci
2. yarıyılda da aynı heyecan ve azimle çalışmalara devam edeceklerini de kaydeden Yüce, “Sosyal Gelişim Merkezi’nin çocuklarımızın okuldan geriye kalan zamanlarını faydalı bir şekilde geçirdikleri, burada mutlu oldukları bir merkezdir. Bugüne kadar yaklaşık 25 branşta, 5 bine yakın öğrencimizle bir araya geldik. Merkezimizde 2. dönem eğitimleri başladı. Tüm öğrenci, eğitmen ve yöneticilerimize yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini konuştu.
 

12 Şubat 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1066 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU