Günün Tarihi:7 Nisan 2020

Enver Toçoğlu farkı!


Sendikacı Enver Toçoğlu, bir hafta önce üye olduğu AK Parti’den Sakarya milletvekili aday adaylığı başvurusunu kendisini destekleyen 500 kişilik bir grup ile dün yaptı.

Alkışlarla
Sendikacı olduğu dönemde herkesin, ‘Sendikacı Enver Ağbi’ diye tanıdığı Enver Toçoğlu, dün AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’a aday adaylığı başvuru dosyasını kendisine sevgi gösterisinde bulunan yaklaşık 500 kişilik grubun alkışları arasında verdi. Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımızın açtığı bu yolda, milletimizin çözüm beklediği sorunların çoğu çözümlendi. Rabbim nasip ederse, halkımızın desteği ile milletvekilliği nasip olursa hizmette bende var olmak istiyorum” dedi.

Uygun görür
İl Başkanı Fevzi Kılıç, memnuniyet duyduklarını belirterek, “Sakarya’ya ciddi emeği ve katkısı olan, sendikal hayatta her zaman kendisinden bahsettiren kıymetli ağabeyimiz Enver Toçoğlu, partimize başvuruda bulundu. Genel merkezimizde uygun görür, kendisi listede yer alıp seçildiğinde partimize, şehrimize ve ülkemize ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Hizmet fırsatı
Beraberinde Türk-İş Sakarya İl Temsilciliğine bağlı bazı sendikaların şube başkanları sendika başkanları ve 500 kişilik bir gurupla AK Parti İl Binasına gelen Toçoğlu, sevgi gösterileri ve alkışlar eşliğinde milletvekilliğine aday adayı olmak için başvuruda bulundu. Yoğun ilgi içerisinde İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın odasına geçen Toçoğlu, “Bundan bir hafta önce partiye üye oldum. Bu günde aday adaylığı müracaatı için buradayım. Aday adayı olarak arkadaşlarımızla birlikte önümüzdeki süreçte ülkeme ve ilimize hizmet etme fırsatı bulacağım” dedi.

Cumhurbaşkanımız
Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımızın açtığı bu yoldan, milletimizin çözüm beklediği sorunların çoğu çözümlendi. Rabbim nasip ederse Halkımızın desteği ile milletvekilliği nasip olursa hizmette bende var olmak istiyorum” dedi.

Uygun görür
İl Başkanı Fevzi Kılıç ise bu durumdan memnuniyet duyduklarını belirterek, “Sakarya’ya ciddi emeği ve katkısı olan, sendikal hayatta her zaman kendisinden bahsettiren kıymetli ağabeyimiz Enver Toçoğlu,partimize başvuruda bulundu. Genel merkezimizde uygun görür, kendisi listede yer alıp seçildiğinde partimize, şehrimize ve ülkemize ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Karşılıksız
Daha sonra parti binası dışına çıkaran mikrofonla kendisini destekleyen coşkulu kalabalığa hitap eden Toçoğlu, “Sakarya milletvekilliği aday adaylığı için kaydımı yaptırmış bulunuyorum. Bu hizmetleri yaptım, böyle yaptım demek bana yakışmaz. Herkes bilir ki aktif görevlerim esnasında ülkemiz ve Sakaryalılara elimden geldiğince hiçbir karşılık beklemeden ve insanlar arasında ayrım yapmadan kalben ve Allah rızası için yardımcı olmaya çalıştım. AK Parti 12 yıldır ülkemizi yönetiyor. Bu teveccüh devam ettiği müddetçe ülkeyi yönetebilirsiniz. Parlamento da AK Parti gurubundan daha çok çalışma ve performans beklentisi olacağına inanıyorum” dedi. 

 

 

 


 

15 Şubat 2015 , Pazar Bu haber toplam 1264 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU