Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Bolululardan Orhan’a destek


İnşaat Mühendisi Ahmet Orhan, yönetiminde yer aldığı Bolulular Derneği’ni ziyaret etti. Hemşerileri tarafından büyük coşkuyla karşılanan Orhan, hemşerilerinin tam desteğini aldı.

Hizmet
Sakarya Bolulular Derneği Başkan Yardımcısı Saim Yıldırım ve dernek üyeleri tarafından karşılanan milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, “Arkamda sizlerin var olduğunu bilmek bana güç ve cesaret veriyor” dedi.  Sıcak karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Orhan, “Burası benim ikinci adresim.  Hepiniz beni tanıyorsunuz. Çıktığım bu yolda sizleri yanımda görmek beni mutlu edecek.  Bu yola çıkmamın en büyük sebebi  bu toprağın güzel insanlarına hizmet etmek. Sizlerden biri olarak, sizleri en iyi şekilde temsil etmek” ifadelerine yer verdi ve hedeflerini anlattı.

Gururlandırdı
Bolulular Derneği Başkan Yardımcısı Saim Yıldırım, “Derneğimizin kurucular kurulunda ve yönetiminde yer alan Ahmet kardeşimizin milletvekili aday adayı olması bizleri gururlandırdı. Dernek olarak parti ayrımı gözetmeksizin Ahmet Kardeşimizin yanında olacağız. Bugünde bunu göstermek ve milletvekili aday adaylığını kutlamak için lokalimizde küçük bir ikramda vermek istedik. Yönetim kurulu üyemiz Ahmet Orhan’ın yolu açık olsun. Allah yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

İkramlar
Konuşmaların ardından yapılan ikram eşliğinde milletvekili aday adayı Orhan ile hemşerileri arasında keyifli sohbetler yapıldı. Programda Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik de yer alarak, Ahmet Orhan’ı kutladı.

16 Şubat 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 947 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU