Günün Tarihi:26 Şubat 2021

SP’li kadınlar seçime hazırlanıyor


Saadet Partisi Sakarya İl Kadın Kolları Ocak Ayı İl Divan Toplantısı İl binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Huzur ve barış
Kadın Kolları Genel Merkez Eğitim Başkanı Beytiye Ekinci ile Planlama Koordinasyon Başkanı Gülay Ayvazoğlu’nun katıldığı il divan toplantısında, ilçe başkanlarının raporlarının sunumunun ardından genel seçim çalışmaları kapsamında yapılacak faaliyetler ele alındı. Toplantı sonunda yönetim kurulu üyelerine bir konuşma yapan genel merkez kadın kolları eğitim başkanı Beytiye Ekinci, “Ülkemiz ve dünya adına muhasebe yapmamız gerekir. 2014 yılı için dünya ve ülkemizde huzur, barış hakim diyebilseydik. Tam tersine 2014 yılından kalan tek şey sömürü, savaş, çatışma, kavga, kan ve gözyaşı” dedi.

Mazlum
“Başımızı nereye çevirsek bir yangın var” diyen Ekinci; “Kulağımızı nereye kabartırsak binlerce mazlumun feryadı duyuluyor. Şu anda dünyanın 80 ayrı bölgesinde İslam coğrafyası başta olmak üzere iç savaş çatışma ve kaos hakim. Oysa bu dünyada herkese yetecek yer de var nimette, var ancak adil bir düzen yok. Saadet Partisi olarak bizler modern kölelik düzeni dediğimiz bu düzene karşıyız” diye konuştu.

 

19 Şubat 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1074 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU