Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Ahmet Özhan mest etti


Serdivan Belediyesi Fikir ve Sanat Akademisi ‘Şarkılar Seni Söyler’ konulu söyleşide, Türk sanat musikisinin ve tasavvuf musikisinin önemli ismi Ahmet Özhan’ı ağırladı.

Sıcak ve hoş
Soğuk havaya rağmen Akademi meydanını dolduran vatandaşlar, unutulmaz eserleri usta sanatçının sesinden dinleme fırsatı buldular. Gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren ve katılımcılara teşekkür eden Özhan,  bu tür etkinlikleri konser ortamından daha sıcak ve hoş bulduğunu söyleyerek, etkinliği gerçekleştiren Serdivan Belediyesi’ne de ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

Eserler
Özhan, ahlak üzerine yaptığı sohbette insanın esma sıfatları ile yegâne bir varlık olduğuna değindi. Sohbet aralarında tasavvuf musikisinden de eserler seslendiren Özhan on eseri katılımcılarla birlikte söyledi. “Gözlerinde hakikati bulduğu biri olmalı insanın; sevmeyi, sevilmeyi ondan öğrenebilmeli” diye konuşan Ahmet Özhan, beşeri hususlardan da bahsederek; insanın ve sevginin dünya üzerindeki yerini ve gücünü anlattı.

Kalabalık
Program sonunda katılımcılarla fotoğraflar çekinen Ahmet Özhan, Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ndeki sıcak ve samimi ortamdan çok etkilendiğini ve en kısa sürede bu coşkulu kalabalıkla tekrar buluşmak istediğini belirtti.

23 Şubat 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1176 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU