Günün Tarihi:28 Ekim 2020

‘Sorumluluğun farkındayız’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti’de tamamlanan milletvekilliği aday adaylığı başvuru sürecini sosyal medya hesabından değerlendirdi.

Her alanda
7 Haziran Genel Seçimleri için AK Parti’den 72 aday adaylık başvurusunda bulunulduğunu hatırlatan Başkan Toçoğlu, “AK Parti'den 72 ismin milletvekili olmak için başvuruda bulunması hamdolsun milletimizin partimize olan teveccühünü göstermektedir. Milletin desteği ve hayır duasıyla yoluna devam eden AK Parti, 7 Haziran seçimlerine her alanda ciddiyetle hazırlanmaktadır” ifadelerini kullandı.

Türkiye’dir
Başkan Zeki Toçoğlu, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “73 ismi incelediğiniz zaman farklı toplumsal kesimlerin AK Partiyi tercih ettiğini görüyorsunuz. İşte bu nedenle AK Parti Türkiye'dir diyoruz. Biz siyaseti belli bir disiplin ve ciddiyet üzere gerçekleştiriyoruz. Biz siyaseti masa başında değil, milletimizle birlikte yapıyoruz. Biz siyaseti, Taraklı'daki, Kocaali'deki, Sapanca'daki, Arifiye'deki, Adapazarı'ndaki kardeşlerimizi göz önünde bulundurarak yapıyoruz. AK Parti ile milletimiz arasındaki gönül bağı her geçen gün daha da güçleniyor. Rabbim milletimize en iyi şekilde hizmet etmeyi nasip etsin” dedi.

7 isim için
Toçoğlu, “Bu davanın insanları seccadesinde bu dava için dua ederken gözyaşı dökenlerin sorumluluğunu kalbinde hissedenlerdir. Milletimizin, partimize olan güveni sorumluluğumuzu arttırmaktadır. Biz bu sorumluluğun farkındayız. Bu inançla hareket ediyoruz. Haziran seçimlerine de bu anlayışla hazırlanmaktayız. İnşallah milletimizin desteğiyle Sakarya’da en iyi sonucu elde etmek için çok çalışacağız. 73 Aday adayı arasından seçilecek 7 isim partimize en iyi şekilde hizmet edecektir. Listede almayan kardeşlerimizle ise birlikte çalışacağız. Dava şuuru her şeyin üzerindedir. Değerli olan her şartta ilkelere sadık kalabilmektir. AK Partili olmanın sorumluluğu bunu gerektirir” dedi.

25 Şubat 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 997 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU