Günün Tarihi:6 Mart 2021

Gençlere nasihatlar


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve teşkilat mensuplarını makamında ağırladı.

Başarılar
Gerçekleştirilen ziyarette devam eden teşkilat çalışmaları ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgiler everen Likos, “Çok heyecanlı bir ekip kurduk. AK Parti Adapazarı gençliği olarak genel seçimlere hazırlık çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. İnşallah Adapazarı’nda AK Parti siyasetini geleceğe taşıyacak önemli başarılar kazanacağız” diye konuştu.

Güveniyoruz
Genel seçimlerin oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Toçoğlu, “Biz her seçimde olduğu gibi genel seçimlerde de tüm teşkilatlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim siyasetimizin temeli inanç ve ahlak üzerine kurulmuştur. Ahlak, gelenek ve siyaset anlayışımıza bağlı kalarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm teşkilatlarımız üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirecektir. İnşallah genel seçimlerde Sakarya’ya yakışır bir oy yüzdesi elde edeceğiz” dedi.

İhtiyaç var
Gençlerin siyasetin içinde yer almasının mutluluk verici olduğunu da belirten Başkan Zeki Toçoğlu,  “Biz her platformda ifade ediyoruz; gençlerimizin siyasetin içerisinde yer almalarını çok önemsiyoruz. Ülkemizin ve AK Parti siyasetinin yereli bilen, geneli anlayan ve Dünya’ya bu altyapı ile bakan bir gençliğe ihtiyacı var. Duygu ve inanç dünyanızla güçlendirdiğiniz kazanımlarınız yeni Türkiye’nin inşasında önemli rol oynayacaktır. Yolunuz, yolumuz açık olsun” dedi.

25 Şubat 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 951 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU