Günün Tarihi:3 Temmuz 2020

Küçükler tam gaz


Dün Colesium Kerim Demir Tesisleri’nde oynanan karşılaşmalarda yine kıran kırana mücadele yaşandı.

Dün Colesium Kerim Demir Tesisleri’nde oynanan karşılaşmalarda yine kıran kırana mücadele yaşandı.
Küçükler tam gaz
2 ayrı sahada sergilenen 10 maçta kazananlar coştu, kaybedenler üzüldü.
6 grupta 22 takımın mücadele verdiği Ortaöğretim Okulları arası Küçükler Futbol (1nci Küme) İl Birinciliği dün de devam etti. Colesium Kerim Demir Tesisleri’ndeki 1nci ve 2nci sahalarda sergilenen karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle; Ahmet Akkoç O.O.: 5-Mefküre O.O.: 0, M.Kemal Atatürk O.O.: 1-Özel Doğa O.O.: 2, 21 Haziran O O. : 2-Ferizli O.O.: 1, Pamukova İ.H.O.O.: 0-Ozanlar O.O.: 3 (H), Ferizli İ.H.O.O.: 7-H.Emine Oba O.O.: 2, Nazmiye Ö.Sözer O.O.: 3-Hakkı Demir O.O.: 0, Yeşiltepe O.O.: 0-Üzeyir Garih O.O.: 2, Geyve İ.H.O.O.: 1-Arifiye İ.H.O.O.: 3, Cengiz Topel O.O.: 0-Mithatpaşa Şht.A.Akyol O.O.: 2, Özel Neva O.O.: 1-Yenikent İ.H.O.O.: 3.
Milli Eğitim Bakanlığı’nın faaliyet programı gereği organize edilen karşılaşmalar, bugün aynı adreste saat 10.00’dan itibaren devam edecek. İlimiz futbolunun geleceği açısından büyük önem taşıyan müsabakalardaki mücadele, öğretmenleri ve aileleri memnun ediyor. (Suat Beyenal)
 

26 Şubat 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1016 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU