Coşkundere konuştu26 Şubat 2015, Perşembe

Sakaryaspor Teknik Direktörü, dünkü idman öncesi açıklama yaptı

Coşkundere konuştu
Erzurum maçı sonrasındaki eleştirilere cevap verdi.

İç sahada gelen 1-1’lik Erzurum beraberliği sonrası tribünlerden tepki alan Sakaryaspor Teknik Direktörü Ercümend Coşkundere, dünkü idman öncesi arkadaşımız Suat Beyenal’a konuştu. Coşkundere; “Geçtiğimiz akşam Barcelona ve Fenerbahçe yenildi. Bunlar futbolda var. Biz istemediğimiz bir beraberlik aldık. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz, ancak artık liderlik koltuğunda oturmasak da şampiyon olacağız. Hem de bu şampiyonluğu, ‘Sakaryaspor şampiyon olursa, Ercümend Hoca’ya rağmen olur’ diyenlerle birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı.
---
Avantaj
kaçırdık
Erzurum beraberliği ile birlikte avantaj kaybettiklerini belirten Ercümend Hoca; “2nci yarıda da bunu bekliyorduk. Çünkü yeni oyuncular aldık ve bu oyuncuların bazılarından istediğimiz verimi bulamıyoruz. Çabuk toparlanmamız gerektiğinin farkındayız” şeklinde konuştu.
Taraftara
saygılıyız
Taraftarın oyuna gerekli müdahaleyi yapamadığı ile ilgili sorulara da yanıt veren Coşkundere; “Eleştirilere saygı duyarız. Beraber çalıştığım teknik kadro var. Beraber kararlar veriyoruz. Müdahaleleri hep yerinde yaptık. Yaptığımız hamleler doğru, ama oyuncular o hamleleri tamamlayamadıkları için sıkıntı oldu. Sonuçta bu takımı 10-11 hafta liderlik koltuğunda oturtan bu futbolcular ve bizleriz” dedi.

Bu haber toplam 899 defa okundu.