Sana yenmek yakışır28 Şubat 2015, Cumartesi

Erzurum beraberliğini  unutan ve tamamen Silivrispor maçına motive olan Yeşil-Siyahlılar, bugün yola çıkıyorlar
---------------------
Son iki maçta
kaybedilen 5
puanın telafisine
çalışacaklar
--------------------
‘Sana yenmek yakışır’
Ankara Demirspor ve Erzurum Büyükşehir Belediyespor maçlarında kaybettiği 5 puanın telafisine yarın Silivri’de çalışacak olan Sakaryaspor’da moraller iyi. Teknik Direktör Ercümend Coşkundere ise, zorlu deplasmana galibiyet mücadelesi vereceklerini söyledi.
Gol çalıştı
Perşembe günü halı sahada yaptıkları prova maçında hayli hırslı gözüken Yeşil-Siyahlılar’ın, dünkü gol çalışmasında da aynı mücadeleyi vermeleri dikkat çekti. Son iki maçtaki vasat futbolu Silivri deplasmanına taşımak istemeyen futbolcuların, gol provasındaki kazanma hırsı teknik heyetin umudunu arttırdı.
Gidiyor
Gol çalışmasından sonra istirahata çekilen Sakaryasporlu futbolcular, bugün Silivri’ye hareket edecekler. Silivri-İstanbul arasında kamp yapacak olan Yeşil-Siyahlılar, yarın sabah maçın oynanacağı Silivri Sahası’na geçecekler. İbrahim, A.Kadir ve Cihan’dan yoksun yola çıkacak olan Sakaryaspor’da morallerin yüksek olduğu gözlendi.
Hata lüksü yok
Şampiyonluk yolunda taraftarını üzmek istemeyen Yeşil-Siyahlı futbolcular, Silivri maçında hata yapma lükslerinin olmadığını söylediler. Son iki maçta kendilerine destek veren taraftarına galibiyet sevinci yaşatamadıklarını söyleyen Yeşil-Siyahlılar, bu hatayı Silivri maçında telafi edeceklerini ifade ettiler.
Dünkü gol idmanında son
uyarısını yaptı: Teknik Direktör Ercümend Coşkundere, dünkü gol provasında futbolcuları uyardı. Özellikle şut çalışmasında isabet kaydı edemeyen ve kaleye şutlarda bol bol karavana atanlar fırça yedi. Coşkundere, Silivri maçında son vuruşlarda hata istemediğini söyledi.

Taraftarın kalbi

Silivri’de atıyor

Hazırlıklarını bugün tamamlayacak olan Sakaryaspor taraftarı, yarın sabah Silivri’ye hareket edecek. Çok sayıda taraftarın maça gidecek olmasından dolayı gidiş-dönüşlerin toplu halde stat önünden yapılması istendi.

Bu ceza rakibin

işine yaradı

Sakaryaspor’un aldığı bir maç seyircisiz oynama cezasına en çok Üsküdar Anadolu Takımı sevindi. Bu cezanın maddi olarak da kulübe yansıması en az 130 bin TL civarında olduğu söylendi.

 

Bu haber toplam 788 defa okundu.