Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Kupa sevinci


Küçük Erkekler Voleybol’da (1.Küme) Zübeydehanım Ortaokulu şampiyon oldu

Küçük Erkekler Voleybol’da  (1.Küme) Zübeydehanım Ortaokulu şampiyon oldu
Kupa sevinci
Söğütlü Akarca T.F.Kardeşlik Ortaokulu maça geç gelince, şampiyon takıma 2-0 hükmen yenildi ve Mehmet Demir Ortaokulu ikincilik kupası aldı.
Garantilemişti
Lütfü Yaman Spor Salonu’nda yapılan Okul Sporları Küçükler Voleybol (1.Küme) İl Birinciliği Müsabakaları, dün oynanan tek maçla tamamlandı. Küçük Erkekler’de Zübeydehanım Ortaokulu, tüm rakiplerini yenmiş ve şampiyonluğu daha önce garantilemişti. 
İtiraz etti
Z.Hanım Ortaokulu’nun dünkü rakibi Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu, dün saat 12.45’te oynanması gereken müsabakaya 15 dakika geç gelince maç oynanmadı. Müsabaka hakemleri, Z.Hanım Ortaokulu karşısında Söğütlü temsilcisini 2-0 hükmen mağlup ilan ettiler.
Sıralama
Küçük Erkekler Voleybol (1.Küme) Sabihahanım Ortaokulu’nu final setinde 2-1 yenen Serdivan Mehmet Demir İ.H. Ortaokulu il 3ncüsü oldu. Söğütlü A.T.F.K.Ortaokulu ise il 3ncüsü olurken, Sabihahanım Ortaokulu il dördüncüsü oldu. 
Küçük Erkekler’in şampiyonluk sevincine Küçük Kızlar Voleybol Takımı da ortak oldu.Şampiyon Z.Hanım Ortaokulu Kız Takımı’na kupasını Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Fethi Ayav takdim etti.
Küçük Erkekler’de il 2ncisi olan Serdivan Mehmet Demir İ.H. Ortaokulu’na kupasını Sakarya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mehmet Ürkmez takdim etti. Küçük Erkekler’de il 4ncüsü olan Sabihahanım Ortaokulu’na kupasını, Z.Hanım Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Mürvet Uluç takdim etti. Küçük Erkekler’de başarılı olan 3 takım bir arada.
Zübeydehanım Ortaokulu’nun kupa sevinci görülmeye değerdi.
Zübeydehanım Ortaokulu Küçük Erkekler Voleybol’da Sakarya Şampiyonu oldu.
Küçük Erkekler Voleybol (1.Küme) maçları renkli görüntüler ile sona erdi.
Z.Hanım Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Halit Akın, küçükler Voleybol’da çifte kupa sevinci yaşadı.
Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu Antrenörü Kürşat Erken, Z.Hanım Ortaokulu ile oynanması gereken maçın hükmen tescil edilmesine uzun süre itiraz etti. Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu sporcuları, üçüncülük kupasını almadan salonu terk ettiler.

28 Şubat 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 4753 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU