Günün Tarihi:24 Şubat 2020

‘Şehrimiz çok daha gelişecek’


AK Parti Sakarya eski Milletvekili ve Aday Adayı Erol Aslan Cebeci, bilgi ve tecrübelerini 2023 hedefine ilerleyen en işi şekilde kullanarak, gelişen Türkiye’ye katkı sağlayacağını söyledi.

Başvurular
Gazetemizi ziyaret eden Cebeci, İmtiyaz Sahibimiz Halil İbrahim Balcı, Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç ile görüşerek, yeni Türkiye hedeflerini anlattı. Türkiye’nin gelişimine katkı sunmak için tecrübesiyle yeniden mecliste yer almak istediğini söyleyen Cebeci, “Türkiye ortalamasına baktığınızda, 550 sandalye için 6 bin 250 başvuru var. 7 kişilik liste için 73 başvuru var. Güzel bir rakam diyebilirim. Dediğim gibi, geçmişte bunun tecrübelerini gördük. Partimize olan ilgi hepimizi çok memnun etti” dedi.

Hedefimiz
Cebeci, 7 Haziran’da 7-0’ın telaffuzu bir hedef oyduğunu, herkesin bu hedef doğrultusunda çalışması durumunda her zaman hizmet yarışının artacağına dikkat çekerek, Tabiki siyasi parti olarak kendinize en yüksek hedefi koyacaksınız. Daha sonra da o hedefe ulaşmak için yapılacak olanın en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Sakarya’daki muhalefet 2002’den bu yana oldukça zayıf” dedi. 

Muhalefet
Cebeci, “Muhalefetin zayıflığının 2002-2007 döneminde Sakarya’da bütün vekillerin 6’sının da AK Partili olmasının etkisi var. 2007’den sonra bir dönem MHP’nin 1 milletvekili var, 2011’den sonra da 1 MHP’nin 1 CHP’nin milletvekili oldu. Ben, insanlardan ziyade yapılan işlerin eleştirilmesinin taraftarıyım. O arkadaşlara da bunu tavsiye ederim. Sakarya’da geleneksel olarak muhalefet yapan arkadaşların muhalefeti, Ankara’da yapmayı tercih ettiklerini görüyorum” dedi.

Hizmetler
AK Partinin hizmetlerinin artık vatandaş tarafından bilindiğini ve her geçen gün sorgulayan bireylerin artmasının kendilerini çok memnun ettiğini söyleyen Cebeci, “Buda artık gelişmişliğin göstergesidir. İnsanlar artık verdiklerinin verginin karşılığı olarak hizmetler aşamasında ne yapıldığı siyasileri sorgular duruma geldi. Ülkemiz ve ilimiz daha gelişecektir” dedi.

 

1 Mart 2015 , Pazar Bu haber toplam 898 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU