Günün Tarihi:18 Ocak 2021

Kardeş okuldan hediye


Taraklı Atatürk İlkokulu ile kardeş okul olan İstanbul Maltepe Küçükyalı ECA Elginkan İlkokulu, Okul Aile Birliği, okulun öğrencilerinin tamamına kaban ve ayakkabı hediye etti.

Gösterim
Verilen hediyelerden Taraklı Atatürk İlkokulu öğrencileri oldukça memnun oldular. Ayrıca “Sütlaç Prodüksiyon” tarafından hazırlanan “Zaman Tüneli” adlı Müzikal Kukla Tiyatrosu 2 seans şeklinde öğrencilere müzik gösterimi yaptı.


Grup
Taraklı Atatürk İlkokulu’nu ziyarete Maltepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Doğan, ECA Elginkan İlkokulu Müdürü Süreyya Yapalıal, Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Gürgüç, Yönetim Kurulu Üyeleri ve bir grup öğrenci geldi. Ev sahipliğini Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çakmak, Şube Müdürleri Serkan Korkmaz, Yavuz Şengül, Okul Müdürü Musa Gürol, Müdür Yardımcısı Salih Zeki Kocabıyık ve öğretmenler yaptı.

Konakta
Gelen misafirler Taraklının otantik sokakları ve tarihi evlerini gezdiler. Heyet daha sonra Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman tarafından Hisar Konağında kabul edildi ve öğle yemeği verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çakmak ziyaretin her iki okul açısından oldukça verimli geçtiğini söyledi.

 

2 Mart 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1609 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU