Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Mahmutbey’de tanıtım vardı


Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okullarda yapılan polislik ve inşaat mühendisliği mesleği tanıtımının yenisi Şehit Mahmutbey Ortaokulu’nda gerçekleşti.

Okulun konferans salonunda yapılan tanıtıma İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, Komiser Yardımcısı İlker Özdemir, Okul Aile Birliği Başkanı Özkan Cömert ve okul öğrenciler ile öğrenciler katıldı. İnşaat konusunda konuşma yapan İnşaat Mühendisi Bünyamin Aktaş, öğrencilere bilgiler verdi. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Baş, polislik mesleği hakkında bilgiler verirken, şehit Ali Gaffar Okkan’ın gelecek nesillerce bile hiç unutulmayacağını söyledi. Tören sonrasında yine Ali Gaffar Okan’ın resminin bulunduğu tişört tüm öğrencilere dağıtıldı. Program içersinde THK İlçe Başkanı Meliha Polat ve Şube Saymanı Bircan Konuk’ta katıldılar. Öğrenciler, polislik ve inşaat mühendisliği ile ilgili olmak üzere THK’nun görevleri hakkında da merak ettikleri soruların cevabını aldılar. 

3 Mart 2015 , Salı Bu haber toplam 2180 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU