Günün Tarihi:20 Şubat 2020

‘İtibar etmeyin!’


SATSO 19. Meslek Komitesi Başkanı Halit Evin ‘S Plaka’ sistemi ile ilgili açıklama yaparak, “Konunun takipçisiyiz” dedi.

S Plaka

“Toplumda konuşulduğu belirtilen ve yerel basında yer alan servis taşımacılığında ‘S Plaka’ sistemi ile ilgili dondurma konusunda çıkan haber, 1. derecede Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren 19. Meslek Komitemizi ilgilendiren bir konu. Üyelerimiz ve servisçi esnafımızın söz konusu çalışmalar ile ilgili olarak endişe etmemesini ve 19. Meslek Komitesi olarak konunun hassasiyetle takipçisiyiz” dedi.

Rant amaçlı

Evin, “Belirtilen konu şu anda taslak aşamasında. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Üyelerimizin spekülasyonlara itibar etmemesini istiyoruz. Gelişmeler ile ilgili olarak bilgiler üyelerimize komitemiz tarafından duyurulacaktır. Şunu özellikle belirtmek istiyorum ki, bu konu ile ilgili rant amaçlı olarak hareket edenlerin kesinlikle karşısındayız. Kurumsal olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda sonuna kadar mücadele edeceğimizi belirtmek istiyorum” diye konuştu.

 

5 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 951 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU