Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

Okul bahçesi çiçek açtı


Akyazı Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi öğrencileri, okul çevre düzenlemesini kendileri yapıyorlar.

Mutluluk

Okulun Biyoloji Öğretmeni Turhan Turan nezaretinde çalışmalarını yürüten öğrenciler, kendi kullandıkları alanlara ağaç ve çiçek dikerek güzelleştirdiler. “Okul bizim yuvamız okulumuzu çok seviyoruz” diyen öğrenciler,“Hem el becerimiz gelişiyor, hem de çevreye katkı sağlamının mutluluğunu yaşıyoruz” dediler. Ders öğretmeni Turhan Turan da,“Derslerimizi uygulamalı olarak öğretiyoruz ve toplum hizmeti çalışmalarımız kapsamında okulumuza ve çevremize katkı sağlıyoruz” dedi.

Duyarlılık                              

Okul Müdürü Eşref Başer, “Okullar hayat olsun projesi kapsamında okulumuzun tüm işliklerini ve bahçemizi halkın hizmetine sunuyoruz. Öğretmen ve öğrencilerimle gurur duyuyorum. Okulu sahiplenmeleri ve çevreye duyarlılıkları, verdiğimiz eğitimin karşılığını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu çalışmalarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimi kutluyorum” dedi.

5 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 2619 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU