Günün Tarihi:28 Mayıs 2020

SAÜ’de lig başladı


2015 Öğrenci ve Personel Ligi fikstürü, yapılan kura ile belirlendi.

SAÜ’de lig başladı
Sakarya Üniversitesi 2015 yılı ‘Öğrenci ve Personel Ligleri’nin kuraları çekildi. Lig heyecanı başladı.
Personel Ligi
Sakarya Üniversitesi'nde 2015 yılı içerisinde düzenlenecek olan Öğrenci ve Personel liglerinin kura çekimleri SAÜ Kampüs Otel’de gerçekleştirildi. 2015 yılı Öğrenci Ligi dün akşam başlarken, Personel Ligi ise bugün start alıyor. SAÜ Personel Ligi'nde, Personel Dairesi Başkanlığı, İşletme Fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen-Edebiyat Fakültesi, Ortadoğu Araştırmaları Merkezi, Mühendislik Fakültesi ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı olmak üzere 7 takım mücadele edecek.
Öğrenci Ligi
SAÜ Öğrenci Ligi'nde ise, Akyazı Meslek Yüksekokulu (MYO), Pamukova MYO, Tıp Fakültesi, Hendek MYO, Mühendislik Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Sağlık Hizmetleri MYO, Ferizli MYO, Erasmus Kartalları, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kırkpınar Turizm MYO, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Geyve MYO, Sapanca MYO, Sakarya MYO, İşletme Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi ve Ali Fuat Cebesoy MYO takımları mücadele edecek. Öğrenci Ligi karşılaşmaları ise 4 farklı grupta oynanmaya başlanacak.
 2015 Öğrenci ve Personel Ligi fikstürü, yapılan kura ile belirlendi.
  2015 Öğrenci ve Personel Ligi kuraları heyecanla çekildi.
 Fikstür çekimi için heyecanlı bekleyiş

SAÜ Öğrenci Ligi ve Personel Ligi’nde program
10 Mart Salı
Saat 12:00 Teknoloji Fak.-Ferizli MYO
Saat 13:00 Ali Fuat C. MYO-İ.İ.B.
Saat 14:00 Bilişim Bil.Fak.-İşletme Fak.
11 Mart Çarşamba
Saat 18:00 O. Doğu Araş. Mrk.-Fen Edebiyat Fak..

10 Mart 2015 , Salı Bu haber toplam 1010 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU