Günün Tarihi:23 Ocak 2020

‘Ailenin merkezi kadındır’


AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve üyeler ile bir araya geldi.

Milletvekili aday adayı olarak tüm teşkilat kademelerini ziyaret ettiğini, sivil toplum kuruluşları ile görüşerek istişarelerde bulunduğunu ve vatandaşlarla bir araya gelerek beklentilerini aldığını dile getirdi. Kadın kolları mensuplarına yönelik konuşan Hacıeyüpoğlu, ailenin öneminden bahsederek, “Toplumun en önemli yapı taşı ailedir. Aile toplumu oluşturan nüvenin en yalın hali, topluma ruhunu katan manevi bir mektep gibidir. Bugün ahlaklı, gelişmiş, sosyal, eşitliği önceleyen bireyler yetiştirmenin hakiki yeri ailedir. Böylesine önemli bir kurum olan ailenin merkezinde ise kadın yer almaktadır. Kadının toplumda durduğu yer, temas ettiği noktalar ve değeri; insanlık için hayati bir önem arz etmektedir. Bunun için AK Parti iktidarının ısrarla üzerinde durduğu şeylerden biri de, aile yapısının güçlendirilmesidir. AK Parti iktidarı ailenin güçlendirilmesi politikasının merkezine kadını almış, başta pozitif ayrımcılık olmak üzere kadınlarımıza birçok hak tanımış ve özgürlükler anlamında önemli mesafeler kat etmiştir” dedi. İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu da, Milletvekili Aday Adayı Recep Hacıeyüpoğlu’na teşekkür ederek süreçte başarılar diledi.

11 Mart 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 674 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU