Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Yıldızlar parlıyor


Ortaokullararası Yıldız Erkekler (1.Küme) Futbol İl Birinciliği yarı final maçları Rüstemler Sentetik Saha’da devam ediyor

Ortaokullararası Yıldız Erkekler (1.Küme) Futbol İl Birinciliği yarı final maçları Rüstemler Sentetik Saha’da devam ediyor
Yıldızlar parlıyor
Yarı finalin ikinci maçlarında nefis mücadele vardı. Farklı kazananlar büyük sevinç yaşadılar.
İşte yükselen takımlar
6 grupta 18 takımın katılımıyla başlayan Ortaokullararası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği’nde yarı final heyecanı sürüyor. Ahmet Akkoç, Hızırtepe, Ferizli, 21 Haziran, Fatih K.Yarar, Namık Kemal, Yeşiltepe, Ferizli, Sabihahanım, Mustafa Kemal Atatürk, Özel Neva ve Üzeyir Garih ortaokullarının yükseldiği yarı finaldeki ikinci maçlar izlenmeye değerdi.
Bugün tamamlanacak
Birbirinden zevkli müsabakaların sahnelendiği yarı final heyecanı, bugün aynı adresteki karşılaşmalar ile son bulacak. Buna göre saat 11.30’da başlayacak müsabakaların ardından, grubunu lider bitiren 4 takım, final grubuna yükselmiş olacak.
Final Ticaret Lisesi’nde
Yarı finalin bitmesinden sonra gözlerin çevrileceği final grubu müsabakalarında adres bu kez Ticaret Lisesi Futbol Sahası olacak. 16 Mart Pazartesi günü sahnelenecek olan bu maçlarda kaybedenler 3ncülük, kazananlar ise şampiyonluk için 18 Mart Çarşamba günü kozlarını paylaşacaklar. İşte o günkü kupa sınavlarının ardından tören düzenlenecek ve kupalar sahiplerini bulacak.
Rüstemler’den sonuçlar
Önceki gün oynanan yarı finalin ikinci maçlarında ise gol yağmuru vardı. Buna göre Ahmet Akkoç Ortaokulu, Hızırtepe Ortaokulu’nu 12-1, Yeşiltepe Ortaokulu-Ferizli Ortaokulu’nu 12-1, 21 Haziran Ortaokulu-Fatih Kemal Yarar Ortaokulu’nu 15-1 ve Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu da Özel Neva Ortaokulu’nu 8-0 yenmeyi başardı. (Suat Beyenal)
---
A.Akkoç O.O.: 12-Hızırtepe O.O.: 1 

Hakem: Bahadır İleri
Ahmet Akkoç Ortaokulu: Bedirhan** (Mertcan**). Emre**** Hamza**** (Doğukan***), Salih**** (Hasancan***), Zafer**** Berkay**** (Zafer***), Emir**** Ersin**** (M.Kerem***)
Antrenör: Ayhan Panta
Hızırtepe Ortaokulu: Yusuf* Y.Emre* (Samed*), Buğra* Mehmet* (Hasan*), H.Basri* (Şahhan*), (Muhammed*), (Bahadır*), Hasan* Ünal* Burak*
Antrenör: Bilal Akçay
Goller: Ersin (4), Emir (3), M.Kerem (2), Emre (2), Zafer (A.Akkoç O.O.), Burak (Hızırtepe O.O.)
---
21 Haziran O.O.: 12-Ş.F.K.Y.O.O.: 1
Hakem: Bahadır İleri
21 Haziran Ortaokulu: Kamil** Kadir**** (Mücahit***), Mert**** (Muhammed***), Sefa**** Abdulhakim**** (Emirhan C.**), Emirhan Ergün**** Ö.Faruk**** (Emre***), Yusuf**** (Eray***)
Antrenör: Dündar Keskin
Şehit Fatih Kemal Yarar Ortaokulu: Yusuf* Eren* Caner* Soner* (Umut*), Yusuf* Rafet* Musa* (İbrahim*), Fırat*
Antrenör: Ersin Bilgin
Goller: Sefa (6), Ö.Faruk (2), Kadir (2), Mert, Emirhan (21 Haziran O.O.), Fırat (Şht. F.K.Yarar O.O.)
---
M.K.Atatürk O.O.: 8-Ö.Neva O.O.: 0
Hakem: Bahadır İleri
Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu: Eray*** (Kağan***), Bahadır**** Bedirhan**** Oğuzhan**** (Selman****), Kerem**** (Ali****), Enes**** Emirhan**** Caner****
Antrenör: Murat Gürtürk
Özel Neva Ortaokulu: M.Esad* Mustafa* Ahmet* Gürkan* Ceyhun* Bahadır* Burak* Fatih* 
Antrenör: Şaban Keskin
Goller: Bedirhan (4), Emirhan (3), Enes (M.Kemal Atatürk O.O.)
---
Yeşiltepe O.O.: 15-Ferizli İ.H.O.O.: 1
Hakem: Bahadır İleri
Yeşiltepe Ortaokulu: Talha*** (Furkan***), Adem**** (Emirhan****), Semih**** Murat**** Umut**** (Görkem****), Salih**** Ö.Fahri**** O. Furkan**** (Aykut****) 
Antrenör: Metin Kaya
Ferizli İmam Hatip Ortaokulu: Tolga* İbrahim* Doğukan* Doğukan Tiryaki* Gökhan* Bedirhan* (Mustafa*), Alperen* Yunus Emre*
Antrenör: Olgay İşcan
Goller: Umut (5), Salih (4), Ö.Fahri (2), O.Furkan, Semih, Görkem, Semih (Yeşiltepe O.O.), Yunus Emre (Ferizli İ.H.O.O.)

 

12 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 2565 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU