Günün Tarihi:2 Haziran 2020

Darıçayırı gençlerinden istek


Karasu Darıçayırı Mahallesi gençleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ndan futbol sahası istiyor.

Darıçayırı gençlerinden istek
Karasu Darıçayırı Mahallesi gençleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ndan futbol sahası istiyor.
Mahalle gençleri sözlerinde ve anlatımlarında “Darıçayırı en eski belediyelerden bir tanesiydi. Bu zamana kadar bütün seçime giren başkanlar bize futbol sahası sözü verdi ama hiç biri yapmadı. Şimdi biz mahalle olduk. Karasu’ya bağlandık. Bu seçime de girerken Belediye Başkanımız Mehmet İspiroğlu’ndan, Darıçayırı gençliği olarak tek bir isteğimiz var. O da bir top sahası.
Biz Darıçayırı gençliği olarak idman yaptığımız ufak bir yer vardı. Orası da berbat bir durumda. O ufak yerde vaktimizi geçiriyorduk. Ama şu anda orası da kavak kesen, odun budayan işçilerle dolu. Top oynayacak hiçbir yerimiz kalmadı. Bu çocukları böyle faaliyetlere teşvik edemezsek, hepsi kötü alışkanlıklara sahip olur. Biz başkanımızdan sadece bir saha istiyoruz, fazla da bir şey istemiyoruz” diye belirttiler.

Sinan Kolcu

13 Mart 2015 , Cuma Bu haber toplam 2270 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU