Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Dibektaş’ta su sorun olmayacak


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Sapanca Dibektaş Üst Kat Depo ve Terfi Hattı Yapım İşi İhalesi, genel müdürlük hizmet binasında gerçekleştirildi.

4 firma
SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik’in komisyon başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye 4 firma teklif verdi. Genel Müdür Yardımcısı Belik, “Sapanca Dibektaş Mahallesi’nin üst kesimlerinde zaman zaman yaşanan su yetmezliği ve bulanıklık sorununu çözüme kavuşturuyoruz. 4 firmanın teklif verdiği projemiz kapsamında yaklaşık 2 kilometre içmesuyu hattı ve 400 metreküplük içmesuyu deposu inşa edilecek. Gerekli incelemelerin ardından sonuçları kamuoyu ile paylaşacağız. Şehrimize ve bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Teklifler
SASKİ tarafından projelendirilen Dibektaş Mahallesi Üst Kesimler Depo ve Terfi Hattı Yapım İşi İhalesi’ne teklif veren firmalar ise şöyle: “Saltıkoğulları Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi: 1 Milyon 167 Bin 930 TL, Adil Dakak: 1 Milyon 242 Bin 920 TL, Baroksan Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi: 842 Bin 940 TL, Atak İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi: 623 Bin 740 TL.”

 

13 Mart 2015 , Cuma Bu haber toplam 1066 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU