Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Zübeyde Hanım Prag’daydı


2013 Yılında kabul edilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Space Ted’s Adventures Around Europe isimli Comenius projesinin 7. Toplantısı Çek Cumhuriyeti- Prag’da gerçekleştirildi.

10 okulun ve 9 ülkenin yer aldığı proje toplantısı Prag’ın Primary and Nursery School Prague 3 Namesti Jiriho Z  Lobkovic okulunda yapıldı. Zübeyde Hanım ortaokulundan toplantıya okul Müdürü Nezihi Akbaba ve İngilizce öğretmenleri Canan Gülbeyaz ve Ayhan Kartal katıldılar. Yapılan ziyarette projeyle ilgili çalışmalar yapıldı ve projenin genel gidişatıyla ilgili bir değerlendirme yapıldı, ayrıca yapılacak etkinlikler gözden geçirildi. Zübeyde Hanım Ortaokulu olarak hazırlanan  ‘Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara’ şarkısını öğretildi. 

23 Mart 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 800 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU