Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

Okul önünde eylem!


Adapazarı Mustafa Kemal Paşa İlkokulu’nda çocukları ile aynı sınıfta öğrenim gören öğrencinin çocuklarına fiziki şiddet uyguladığını öne süren bir grup veli okul önünde çocuklarıyla eylem yaptı.

 Veliler, sorun yaratan çocuğun sınıfa devam etmesi halinde çocuklarını okula göndermeyeceklerini ifade ederek, “Çocukla ilgili çözüm bulunması için Milli Eğitim’e dahi başvurduk. Ama bugüne kadar sonuç alamadık. Okul yöneticilerimiz bize sabırlı olmamızı, bu çocuğunda topluma kazandırılması gerektiğini söylüyorlar. Bizler çocuklarımızı eğitim almaları için gönderdiğimiz okula, gözümüz arkada kalmadan göndermek istiyoruz. Bu olmadığı takdirde çocuklarımızı okula göndermemekten başka çaremiz yok” diyerek durumun çözümlenmesini istediler.

Öte yandan okul yetkilileri ise, çocuğun kaynaştırma eğitimi almasına yönelik raporu bulunduğunu belirterek, “Tüm çocuklar gibi oda bizim çocuğumuz. Doğru biraz sorunlu ama biz eğitimciler olarak sorunu her yönüyle çözmeye çalışıyoruz. Velilerimizin biraz sabırlı olmaları halinde de sorunu hep birlikte aşacağız. Nihayetinde bir çocuk.  Hep birlikte çocuğumuzu toplumumuza kazandırmalıyız” dedi.

24 Mart 2015 , Salı Bu haber toplam 2364 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU