Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Alemdar Serdivan’ı anlattı


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Üniversitesi Maliye Topluluğu’nun düzenlediği ‘Yerel Yönetimlerin İşleyişi’ söyleşisinde öğrencilerle buluştu.

Çalışmalar
Sakarya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa maliye bölümü öğrencilerinin yanı sıra İİBF’nin (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) diğer bölümlerinde okuyan öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi. Başkan Yusuf Alemdar, yerel yönetimlerde bütçenin hazırlanmasından, gelirlere, personel istihdamından, asfalta, yeraltı çöp konteynerinden, sosyal hizmetlere kadar farklı birçok konuda öğrencileri bilgilendirdi ve yöneltilen soruları cevapladı.

Hizmet
Yusuf Alemdar, hizmete girecek yeni projelerden de bahsederek; projelerin tamamlanması ile birlikte Serdivan’ın Marmara Bölgesi’nin yeni turizm, kültür, sağlık ve kongre merkezi olacağını söyledi. Alemdar, “Bizim bütün çabamız, çektiğimiz tüm sıkıntılar sizin gibi ufku ve vizyonu açık gençlerimizin daha rahat, huzurlu, sağlıklı ortamlarda yetişerek bu millete hizmet etmesini sağlamak. Şu an salonu dolduran tüm öğrencilerimizin gözünde bu ışığı görüyorum. İnşallah bizim ilerlediğimiz hizmet yolunda sizler daha da güzellerini yapacaksınız” dedi. Program sonunda Maliye Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Nurullah Altun, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür belgesi verdi.

26 Mart 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1200 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU