Günün Tarihi:6 Aralık 2021

Yenikent Derneği HEM sorununu iletti


Sakarya Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan, beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Sakarya’ya yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Sakarya’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretleri sürerken, bir ziyarette Sakarya Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetiminden geldi. 

Çalışmalar
Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan ve beraberindeki SAÜ Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu ve Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ile Yönetim Kurulu üyelerinden Şebnem Şenlen Eriş, Büşra Hamut, Yenikent Halk Eğitim Merkezi Aile Birliği Başkanı Serpil Dama, Gülten Kara, Nurcan Yazar, Ferda Yücel, Pınar Çetinkaya ve Emine Soy’dan oluşan heyet tarafından gerçekleşen ziyarette Yenikent Bölgesi ile ilgili yapılan çalışmalar dile getirildi.

Kursiyerler
Ziyarette ayrıca, Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan ve kursiyerler tarafından Yenikent Halk Eğitim Merkezi’nin taşınması ile ilgili sorun İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na aktarılarak, Bir çok başarıya imza atana ve kursiyer yetiştiren Yenikent HEM’in Camili’de kalması gerektiği vurgulandı. Kendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Yenikent Derneği ve Yenikent Halk Eğitim Merkezi Aile Birliği Yönetimi’ne teşekkür ederek, Yenikent HEM ile ilgili konunun da takipçisi olacağını ifade etti.

28 Mart 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1025 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU