Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

Gönüleli Derneği can katıyor


Yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu yardım ve hizmetleri ile gönülleri feth eden Gönüleli Derneği, 2014 yılındaki hizmetlerini, gerçekleştiği “7. Hizmet Tanıtım Gecesi’yle tanıttı.

Gönüleli Derneği olarak, her yıl olduğu gibi geçtiğimiz yılda da, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gönül dostlarıyla beraber birçok hayırlı çalışmalara imza attıklarını dile getiren Dernek Başkanı Ahmet Zahit Dizdar; “Kur'an-ı Kerim ihtiyacı olan yerlere Kur'an-ı Kerim ulaştırdık. Erzak mı ihtiyaç? Onu da ulaştırdık. Su kuyusu mudur kardeşlerimizin derdi? Onu da açtık elhamdülillah. Yurt içinde üşüdü mü hemşerilerimiz? Kömürlerini götürüp beraber ısındık. Herhangi bir şeye ihtiyaçlarımı oldu? Bu ihtiyaçlarını giderip huzurlu bir gün, huzurlu bir gece geçirdik. Tüm bu denli samimi ve bir o kadarda hayırlı çalışmalarımızda bize maddi veya manevi destek veren, ortaya sadece maddi imkânlarını değil yüreğini koyan değerli büyüklerimize ve sevgili küçüklerimize, gençlerimize, ablalarımıza, kısacası bize gönül veren herkese, en samimi en içten duygularımızla şükranlarımızı sunarız” dedi.

28 Mart 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1187 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU