Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Büyük Osmanlı geliyor


Kısa bir süre önce resmi kuruluşunu tamamlayan Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Derneği (BOSEDER) bir tanıtım gecesi düzenliyor.

Tanıtım
Mart ayının başında resmi kuruluşunu tamamlayan BOSEDER 31 Mart akşamı derneğin amaç ve hedeflerinin anlatılacağı bir tanıtım gecesi tertipledi. Genel Merkezinin Sakarya’da olduğu BOSEDER’in tanıtım gecesine Sakarya protokolünün tamamının yanı sıra birçok üst düzey isim de davet edildi. Erenler Kültür Merkezinde 31 Mart 2015 saat 19:00’da yapılacak olan tanıtım gecesine davetli bir çok önemli ismin katılacağı öğrenildi.

Gece
BOSEDER Kurucu Genel Başkanı Hasan Dişli tanıtım gecesi ile ilgili yaptığı açıklamada “Kısa bir süre önce resmi kuruluşunu yaptığımız derneğimizin tanıtımı için, başta şehrimiz olmak üzere birçok önemli isimin davet edildiği bir gece tertipliyoruz. Gecede derneğimiz amaç ve hedeflerinin sunumunu ve hayata geçirmek istediğimiz projelerden bazılarını kamuoyuna anlatacağız. Bu vesile ile 31 Mart gecesindeki programımıza herkesi bekliyoruz” dedi.

 

28 Mart 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1103 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU