Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Yüzmede işlem tamam


Okullararası Küçükler ve Gençler Yüzme İl Birinciliği önceki gün sona erdi.

Okullararası Küçükler ve Gençler Yüzme İl Birinciliği önceki gün sona erdi.

Yüzmede işlem tamam

Küçük erkeklerde Özel Şahin Koleji, Küçük kızlarda Dr. Nuri Bayar O.O.  şampiyon oldu
İşte sıralama
Sakarya Yüzme Havuzunda yapılan Küçük kızlar ve Küçük erkekler yüzme il Birinciliği sona erdi. Küçük Erkeklerde Özel Şahin Koleji 1nci olurken, Ahmet Akkoç O.O. ikinci Mithatpaşa O.O. ise üçüncü oldu.  Küçük Bayanlarda Dr. Nuri Bayar O.O. şampiyon, Özel Şahin Koleji 2nci, Mithatpaşa O.O. üçüncü oldu. Sentez Koleji 4ncü olurken, Yavuz Selim O.O. ise 5nci oldu.
Yüzme stilleri
Küçükler Yüzme İl Birinciliğinde müsabakalar 50 metre sırt,  100 metre kelebek, 4x100 metre , 200 metre Serbest , 50  metre Kurbağalama,  100 metre serbest , 100 metre kurbağalama, 4x100 metre karışık , 50 metre kelebek, 100 metre sırt, 50 metre serbest,  200 metre karışık stillerinde yapıldı.
Yüzme İl Temsilcisi Haluk Önem , Yüzme İl Birinciliğinde görev yapan hakemlere teşekkür etti.  (Suat Beyenal)

İşte Dereceler

Sinan Kolcu

Erkekler 50  metre sırt
1-M.Hulki Büyükküroğlu
(Özel Şahin O.O.)
2-Utku Kurtdere
(SAÜ Vakfı Koleji)
3-Batuhan Ecrin Pınar
(Özel Sakarya Doğa O.O.)
Kızlar 50  metre sırt
1-Damla Çiftçi
(Dr.Nuri Bayar O.O.)
2-Sibel Demircioğlu
(Özel Sakarya Doğa O.O.)
3-Betül Eslem Özkan
(Dr.Nuri Bayar O.O.)
Erkekler 100 M. Kelebek
1-Doruk Tan Kızıltuğ
(Özel Şahin O.O.)
2-Emre Işık
(Özel Şahin O.O.)
3-Hüseyin Karakuş
Bayanlar 100 M. Kelebek
1-A.Azra Aytur
(Özel Şahin O.O.)
2-Betül Eslem Özkan
(Dr. Nuri Bayar O.O.
3-Anıl Sıla Furta
(Mithatpaşa O.O.)
4x100 metre
serbest erkekler
1-Özel Şahin O.O. ( Kerem Pehlivan , M.Hulik Büyükküroğlu, Mert Avcı, Doruk Tan Kızltuğ )
2-Ahmet Akkoç O.O.  (Yiğit Doğru, Taha Enes Arslan, Osman Çağlar, Çağrı Karakoç)
3-Mithatpaşa O.O. (Hüseyin Karakuş, Erdem Karakullukçu, Mehmet Akkoyun, Emirkan Efe Bıçak)
Kızlar 200 metre serbest
1-Meltem Rahvalı
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
2-Nisa Yılmaz
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
3-Yaren Özkan
(Ali Dilmen O.O.)
Erkekler 200 metre serbest
1-Utku Kurtdere
(SAÜ Vakfı Ö.O.O.)
2-Batuhan Ecrin Pınar
(Ö.Sakarya Doğa O.O.)
3-Mert Avcı
(Ö.Şahin O.O. )
Bayanlar 50 metre
kurbağalama
1-A.Azra Aytur
(Ö.Şahin O.O.)
2-Sibel Demircioğlu
(Ö.SakaryaDoğa O.O.)
3-Nilda Ceren Baycan
(SAÜ Vakfı Ö.O.O.)
Erkekler 50 metre
kurbağalama
1-M.Hulki Büyükkuroğlu
(Özel Şahin O.O.)
2-Mert Avcı
(Ö.Şahin O.O.)
3-Hüseyin Karakuş
(Mithatpaşa O.O.)
Bayanlar 4x100
Metre Karışık
1-Dr.Nuri Bayar O.O. (Meltem Rahvalı , Nisa Yılmaz, Betül Eslem Özkan, Damla Çiftçi )
2-Mithatpaşa O.O. (Çiğse Yağmur Kantarcıoğlu, Eslem Elif Türkova, Anıl Sıla Furta, Melisa Şen)
3-Özel Şahin O.O. (İpek Mert, Irman Can, A.Azra Aytur,  Gökçe Köseoğlu)
Erkekler 4x100
Metre Karışık
1-Özel Şahin O.O. (Mert Avcı, M.Hulki Büyükküroğlu, Doruk Tan Kızıltuğ, C.Atılgan Hacıeyüpoğlu)
2-Ahmet Akkoç O.O. (Taha Enes Arslan, Çağrı Karakoç, Yiğit Doğru, Osman Çağlar )
Erkekler 100 Metre Serbest
1-Doruk Tan Kızıltuğ
(Özel Şahin O.O.)
2-Kerem Pehlivan
(Özel Şahin O.O.)
3-Çağrı Karakoç
(Ahmet Akkoç O.O.)
Bayanlar 100 Metre Serbest
1-Meltem Rahvalı
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
2-Damla Çiftçi
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
3-Yaren Özkan
(Ali Dilmen O.O.)
Erkekler 100 Metre
Kurbağalama
1-M.Hulki Büyükküroğlu
(Özel Şahin O.O.)
2-Mert Avcı
(Ö.Şahin O.O.)
3-Hüseyin Karakuş
(Mithatpaşa O.O.)
Bayanlar 100 Metre
Kurbağalama
1-A.Azra Aytur
(Ö.Şahin O.O.)
2-Sibel Demircioğlu
(Ö.Şahin O.O.)
3-Nisa Yılmaz
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
Bayanlar 50 Metre
Kelebek
1-A.Azra Aytur
(Ö.Şahin O.O.)
2- Eslem Elif Türkova
(Mithatpaşa O.O.)
3-Betül Eslem Özkan
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
Erkekler 50 Metre
Kelebek
1-Doruk Tan Kızıltuğ
(Ö.Şahin O.O.)
2-C.Atılgan Hacıeyüpoğlu
(Özel Şahin O.O.)
3-Yusuf Furkan Erdem
(Şehit Mustafa Ö.O.O.)
Bayanlar 100 Metre sırt
1-Meltem Rahvalı
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
2-Damla Çiftçi
(Dr.Nuri Bayar O.O.)
3-Anıl Sıla Furta
(Mithatpaşa O.O.)
Erkekler 100 Metre sırt
1-Utku Kurtdere
(SAÜ Vakfı Ö.O.O.)
2-Batuhan Ecrin Pınar
(Özel Sakarya Doğa O.O.)
3-Mert Avcı
(Özel Şahin O.O.)
Bayanlar 4x100
Metre Serbest
1-Dr.Nuri Bayar O.O.( Damla Çiftçi, Nisa Yılmaz, Zehra Özdemir, Meltem Rahvalı)
2-Mithatpaşa O.O. (Melisa Şen, Eslem Elif Türkova, Çiğse Yağmur Kantarcıoğlu, Anıl Sıla Furta)
3-Özel Şahin O.O. (A.Azra Aytur, Gökçe Köseoğlu, İpek Mert, Irmak Can)
Erkekler 50 Metre
Serbest
1-Doruk Tan Kızıltuğ
(Ö.Şahin O.O.)
2-C.Atılgan Hacıeyüpoğlu
(Ö.Şahin O.O.)
3-Hüseyin Karakuş
(Mithatpaşa O.O.O)
Bayanlar 50 Metre
Serbest
1-Meltem Rahvalı
(Dr.Nuri Bayar O.O.)
2-Damla Çiftçi
(Dr. Nuri Bayar O.O.)
3-Yaren Özkan
(Ali Dilmen O.O.)
Erkekler 200
Metre Karışık
1-Utku Kurtdere
(SAÜ Vakfı Ö.O.O.)
2-M.Hulki Büyükküroğlu
(Özel Şahin O.O.)
3-Batuhan Ecrin Pınar
(Ö.Sakarya Doğa O.O.)
Bayanlar 200
Metre Karışık
1-Sibel Demircioğlu
(Ö.Sakarya Doğa O.O.)
2-Nisa Yılmaz
(Dr.Nuri Bayar O.O.)
3-Beren Çalışkan
(Sentez Koleji)

 

 

29 Mart 2015 , Pazar Bu haber toplam 2474 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama



SAKARYASPOR PUAN DURUMU