Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Akyazı'da gereği yapıldı


Çağlayan Adliyesi’nde öldürülen teröristlerden Şafak Yayla’nın Akyazı İlçesi’nde eğitim gördüğü dershane, başarılı öğrencilerin asılı bulunduğu panodan Yayla’nın fotoğrafını kaldırdı.

Dershane Müdürü Hamdi Küçükosman, “Yaşanan olaylardan sonra Şafak Yayla denilen şahıs bizim için teröristtir. Hukuk fakültesini kazanıp derece yapmış olmasının bir önemi yoktur. Kaldı ki dershanemizin girişinde 2008 yılında başarılı olan öğrencilerin fotoğrafları asılmıştı. Şafak Yayla da bu tarihte asıldı. Hain saldırı sonrası kimliğini öğrenir-öğrenmez panodan o fotoğraf kaldırılmıştır” dedi.

Küçükosman, “Biz her sene üniversiteye yerleşmiş olan öğrencileri afişe etmek için dershane girişinin koridor duvarları ve merdiven duvarlarına resimlerini asıyoruz. Bu birçok dershane gibi bizim de belli bir başarı sağlamış öğrenciler için yapmış olduğumuz bir uygulama. Bunun haricinde dershane içerisinde özel olarak hazırlanmış bir köşemiz yoktur” şeklinde konuştu.
 

4 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 969 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU