Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Lütfü Sarı emekliye ayrıldı


İlimizin köklü okullarından Sabihahanım ve Bahçelievler Gazi ilkokullarında uzun yıllar müdürlük yaptıktan sonra geçtiğimiz yıl Arif Nihat Asya Ortaokulu’na müdür olarak atanan Lütfü Sarı’ya emekliye ayrılması nedeniyle veda gecesi düzenlendi.

Duygusal
38 yıllık meslek yaşamının son döneminde görev yaptığı Arif Nihat Asya Ortaokulu’nun öğretmenleri ve Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen programda Lütfü Sarı’ya emeklilik plaketi verildi. Yoğun katılımın olduğu ve duygusal ortamın yaşandığı gecede Lütfü Sarı öğretmen arkadaşlarına meslek hayatından ve hatıralarından önemli kesitler aktardı.


Zor oldu
Uzun yıllar devam eden eğitimcilik yaşamına emeklilik molası veren Lütfü Sarı’ya gecenin sonunda Okul Aile Birliği üyeleri Selçuk Selanik ve Firdevs Gültekin tarafından günün anısına plaket takdim edildi. Sakarya eğitim camiasında yakından tanınan müdürlerden biri olan Lütfü Sarı, yılların alışkanlığı çalışma hayatından ayrılmanın zor olduğunu ancak ailesine daha çok zaman ayıracağı emekliliğin de güzellikleri olduğunu belirterek, meslek yaşamı sırasında kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

4 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1327 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU