Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Sapanca Sağlık’ta seminer


Ülkemizi yurt dışında temsil eden Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Sakarya’daki öğrencilere yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor.

Öğrenci
Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Emrah Ruh ve üniversitenin İstanbul Temsilcisi Gökhan Aracı, geçtiğimiz hafta Sapanca Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Eğitim
Sağlık alanındaki gelişmeler ve üniversitenin Tıp Fakültesindeki eğitimleri hakkında Yrd.Doç.Dr. Emrah Ruh hemşire adayı öğrencilere önemli bilgiler verirken, İstanbul Temsilcisi Gökhan Aracı da Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Yakın Doğu Üniversitesi’nin bölümleri ve öğrenci kabulleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler sundu.

Hazırlanan
Sapanca Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Zafer Levent Soyhan, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için alanlarıyla ilgili eğitim seminerlerinin çok faydalı olduğunu belirterek, Yakın Doğu Üniversitesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti.

6 Nisan 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1056 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU