Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Sağlıkçılara iletişim semineri


Sakarya’da sağlık kurumlarında çalışan görevlilere “Etkili iletişim nasıl olur?, Kişiler arası hizmet içi eğitimi” konulu konferasların ilki Adapazarı Kaymakamlığı Konferans Salonunda gerçekleşti.

Başvuru
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kampüsü Uzman Çocuk Doktoru Metin Trabzon tarafından verilen eğitim seminerinde sunum eşliğinde, sağlık çalışanı görevlilerinin hastalara, hasta yakınları ile çeşitli konularda kendilerine yapılacak başvurularda muhataplarına nasıl davranmaları konusu işlendi.

İletişim çok önemli
Adapazarı ilçe sağlık müdürü ve hasta hakları iletişim sorumlusu Dr. Yalçın Çatalbaş’ın baştan sona izlediği seminerde uzman doktor Metin Trabzon anlattığı konular ile ilgili sunum yaptı. Kişiler arasında iletişimin çok önemli olduğuna dikkat çeken Dr. Trabzon “ size gelen bir kişiye, hoş geldiniz demek, onu gülerek karşılamak ve en önemlisi ismini öğrenerek ona isminle hitap etmek iyi iletişimin başlangıcıdır” dedi.

Devam edecek
Adapazarı ilçe sağlık müdürü ve hasta hakları iletişim sorumlusu Dr. Yalçın Çatalbaş seminer sonrası meslektaşı Dr. Metin Trabzon’a teşekkür ederek, “Kişiler arası etkili iletişim, hizmet içi eğitim seminerlerimiz belli bir program uyarınca devam edecek “ dedi.

8 Nisan 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1192 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU