Günün Tarihi:20 Ekim 2020

AGDAŞ muhtarlarla


AGDAŞ, ziyaretlerine her yıl olduğu gibi bu yıl da muhtar ziyaretleriyle başladı.

Ziyaret
Ticari Hizmetler Müdürü Faruk Gürpınar, İşletme Müdürü Aziz Ümit Karataş, Ticari Hizmetler Yöneticisi Ertan Ersöz ve Pazarlama Uzmanı Hakan Çetinbaş, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret ettiler. Gürpınar ziyarette AGDAŞ’ın 2015 yılı pazarlama çalışmalarını anlatırken, muhtarlara geçmiş yıllardaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Tespit
Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, “Biz muhtarlar olarak AGDAŞ’ın hizmetlerinden memnunuz. AGDAŞ, muhtarlara her daim yardımcı olan, muhtarlarımızın söylediği her şeyi ciddiye alan bir kurum niteliğindedir. Bizler, muhtarlarımızın tespit ettiği ya da mahalle sakinlerinin bizlere ilettiği talepleri ilgili kurumlara iletmenin bilincindeyiz. Ben AGDAŞ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 

8 Nisan 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 935 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU