Günün Tarihi:29 Eylül 2020

Söz mahallelide


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "Başkan Mahallende Söz Sende" toplantılarının ilkinde İstiklal Mahalleli vatandaşlarla buluştu.

Trafik Park’taki toplantıda, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, İstiklal Mahalle Muhtarı Mustafa Gül ve meclis üyelerinin yanı sıra fen işleri, temizlik işleri ve zabıta birim müdürleri de hazır bulundu. Yağışlı havaya rağmen programa mahalle sakinleri de yoğun ilgi gösterdi. Başkan Yusuf Alemdar, büyük küçük, genç yaşlı, kadın erkek ayırımı yapmaksızın herkesin fikrini alarak geleceğin Serdivan’ını birlikte inşa etmek, sorunları yerinde ve birlikte tespit ederek çözümü de yine birlikte bulmak ve uygulamak olduğunu söyledi. İstiklal Mahallesi’nin Sakarya’nın nüfus bakımından en büyük mahallesi olduğunu ifade eden Alemdar, “İnşallah tüm mahallelerimizde hemşehrilerimizle Bir araya geleceğiz” dedi. İstiklal Mahallelileri dinleyen ve birim müdürleriyle birlikte kendisi de not alan Alemdar, iletilen taleplerin 3 ana başlıkta toplandığını dile getirerek kendisine yöneltilen soruları tek tek cevaplandırdı. Taleplerin ekseriyetle çevre temizliği, su ve yol konusunda olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, su ile ilgili talepleri ilgili tüm kurumlarla birlikte değerlendirdiklerini söyledi.

11 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 865 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU