Günün Tarihi:1 Aralık 2020

MÜSİAD Manisa’da


MÜSİAD Sakarya Şubesi, Manisa’da, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in katılımlarıyla gerçekleşecek olan 89. Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı’na katılıyor.

Komisyon

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, beraberindeki Başkan Yardımcıları Adnan Borazancıoğlu ve Yaşar Coşkun, Sektör Kurulları Başkanı Mustafa Gavasoğlu, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İsmail Koç ve Araştırmalar Komisyonu Başkanı Dursun Döğer ile birlikte 89. GİK Toplantısı’na katılmak için Manisa’ya gitti.

Toplantı

Manisa Anemon Otel’de Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Genel Başkan Nail Olpak ile Yurt dışı ve Türkiye genelindeki şube başkanlarının katılımlarıyla gerçekleşecek olan MÜSİAD 89. Genel İdare Kurulu Toplantısı’na katılacak olan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç,  protokol ziyaretleri, Gik Gala Programı, Başkanlar Toplantısı, Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyon Başkanlar ve Sektör Kurulları Komisyon Başkanları toplantısında da olacak.

Temaslar

Toplantıda; Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile de görüşecek olan  MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, teması gelir üzerinden alınan vergiler, harcama üzerinden alınan vergiler, servet üzerinden alınan vergiler ile vergi usul hukuku alt başlıkları ile ilgili Sakarya’nın sorunlarıyla ilgili sunumda bulunacak.

 

12 Nisan 2015 , Pazar Bu haber toplam 1090 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU