Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Sapanca’da halk meclisi


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in ilçede başlatmış olduğu aylık Halk Meclisi toplantılarının ikincisini Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirdi.

Halk Meclisi Toplantısında ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek halkın sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Yılmazer, “Halk Meclisi toplantılarında vatandaşlarla buluşarak çalışmalarımızı halkımıza anlatarak sorunları yerinde dinleme fırsatı buluyoruz.  Buradaki vatandaşlarımızın tüm istek ve sorunlarını kayıt altına alıyoruz” diyerek, Kentsel Dönüşüm, yol çalışmaları, Uzunkum Park Projesi, sahil düzenleme çalışmaları, pilot mahallelerde uygulanan geri dönüşüm, imar planları, eğitime yapılan destek ve çalışmaları anlatarak vatandaşlardan gelen soruları tek tek cevapladı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile yapılan Halk Meclisi Toplantısına Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

13 Nisan 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1154 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU