Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

Erenler Meclisi cıvıl cıvıldı


Özel Erenler Güneş İlköğretim Okulu 4. Sınıf öğrencileri, “İnsanlar ve Yönetim” konulu dersleri için Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ettiler.

Sınıf Öğretmenleri Erdem Kurt, Hüseyin Hilmi Akbaş ve Özkan Işık ile birlikte Erenler Belediyesi’ni ziyaret eden minikler, “İnsanlar ve Yönetim Ünitesi” konulu sosyal bilimler dersi çerçevesinde belediye çalışmaları ve görevleri hakkında Başkan Öztürk’ten bilgiler aldı. Başkan Öztürk ile sohbet eden miniklere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Meclis Toplantı Salonu’nda 60 kişilik öğrenci grubu misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanı Cavit Öztürk, öğrencilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlçemiz sınırları içerisinde yer alan Özel Erenler Güneş Okulları gibi ilimizin ve ilçemizin güzide bir eğitim kurumunda okuyor olmaktan dolayı çok şanslı olduğunuzu belirtmek istiyorum. Ankara Hacettepe Üniversitesi’ni birincilikte bitirmiş biri olarak sizin de geleceğe dair koyacağınız hedeflerde hep zirveyi hedeflemenizi arzu ediyorum. İstediklerinizi elde edebilmeniz için çok çalışmanız ve çok okumanız gerekir. Bu günün küçükleri yarının büyükleri olarak bu mevkilerin sahibi sizler olacaksınız. Ülkemizi ve şehirlerimizi sizler yöneteceksiniz” dedi. Program sonunda ise Erenler’e verilen güzel hizmetlerden dolayı öğrenciler adına Sınıf Öğretmenleri tarafından Başkan Öztürk’e çiçek takdim edildi.

18 Nisan 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1746 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU