Günün Tarihi:23 Kasım 2020

Baharı eğlenerek karşıladılar


Adapazarı 21 Haziran İlkokulu anasınıfı öğrencileri, baharı doyasıya eğlenerek karşıladılar.

Yarışma
21 Haziran İlkokulu anasınıfı öğrencileri, baharın gelişini kutlamak için öğretmen ve velileri ile birlikte Erenler’de bulunan Sakarya Park’ta bir araya geldi. Önce birlikte kahvaltı yapan minikler, daha sonra anneleri ve öğretmenleriyle birlikte yakar top oynadılar. Öğretmenleri tarafından yüzleri boyanan öğrencilerin oldukça mutlu oldukları görülürken, çuval yarışının da yapıldığı etkinliklerde minikler de veliler de doyasıya eğlendiler.

Kutlamak
Anasınıfı öğretmeni Yasemin Özdemir, çocuklara çevre bilinci aşılamak, çocukların eve kapanarak teknolojik ürünlerle zaman geçirmek yerine doğayla baş başa kalmalarını sağlamak, arkadaşlarıyla zaman geçirerek sosyalleşmelerine katkıda bulunmak amacıyla böyle bir etkinlik planladıklarını belirtti. Canan Aydoğan ise çocuklara çevre bilinci kazandırmak ve ilkbaharın gelişini kutlamak için velilerle birlikte böyle bir etkinlik düzenlediklerini, etkinlik sayesinde çevreyi kullanan öğrencilere, çevrelerini temiz tutmayı da öğretmeye çalıştıklarını söyledi.
 

20 Nisan 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1833 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU