Günün Tarihi:27 Ocak 2020

MÜSİAD Emniyet’te


MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’nı ziyaret ederek, Emniyet Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü’nü de kutladı.

Göz açtırmayan          

MÜSİAD Başkanı Ahmet Genç, Sakarya Emniyeti’nin başarılı çalışmalarını takdirle takip ettiklerini aktarıp, Sakarya’da uyuşturucu ile mücadelede göz açtırmayan Emniyet mensuplarını kutlarken, STK’lar ile uyuşturucuyla mücadeleyi birlikte yapmanın önemli sonuçlar doğuracağını inandığını kaydetti.

Emniyet-vatandaş

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ise, STK’ların çok önemli olduğunu, Emniyet-vatandaş ilişkisi noktasında önemli rol oynadıklarını, il ve ülke ekonomisine katkının dışında, eğitim seminerleriyle de iş adamlarının gelişimine de katkı sağladıklarını bildirdi.

Ekonomik etken

Uyuşturucu ile mücadele ve diğer suçların azalmasında ekonomik etkenlerin olduğunu bildiren Müdür Babadağı, STK’ların daha çok istihdam noktasında, hem eğitimsel, hem ekonomiksel olarak katkıları da suç oranların düşmesine neden olduğunu ifade etti.

21 Nisan 2015 , Salı Bu haber toplam 796 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU