Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Kemal Öztürk ders verdi


AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları’nın organize ettiği Siyaset Akademisi eğitimleri, Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda Kemal Öztürk’ün, ‘Siyasal İletişim’ dersiyle devam etti.

Sakarya

Katılımın yoğun olduğu eğitime, Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve gençlik kollarından çok sayıda davetli katıldı. AK Parti hem Türkiye'de, hem Ortadoğu'da, hem de dünyada ezberleri bozan, alışılmış siyasal şablonları tersine çevirdiğini dile getirerek sözlerine başlayan Kemal Öztürk, “Siyasette vatandaşa söylediğimiz şeyi vatandaşa ‘Bunu ben de biliyorum’ dedirtebilirsek siyasal iletişim o zaman gerçekleşir. Sakarya’da ziyaret ettiğimiz bir yerde tarımdan bahsedersek, iletişim kurabiliriz ama Sakarya’yla alakalı olmayan bir şeyden bahsedersek, o zaman iletişim kuramayız. AK Parti siyasal iletişim başarısıyla hem Türkiye'de, hem Ortadoğu'da, hem de dünyada ezberleri bozan, alışılmış siyasal şablonları tersine çevirdi” dedi.

Algı

Öztürk, “ Siyasette algı çok önemlidir. Vermek istediğimiz mesaj hem yazılı, hem de sosyal alanda aynı anlamı taşımalıdır. AK Parti meydanlarda ‘Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda’ sözleriyle tüm Türkiye’de algı yarattı. CHP, “Milletçe Alkışlıyoruz” sloganıyla vermek istediği mesajı veremedi. Çünkü alkış iyi, yapılan bir şey varsa alkışlanır. Millet 13 yıldır hastanede sıra beklemiyor, gaz kuyruğu, şeker kuyruğu yok. Demek ki iyi şeyler oluyor ki alkışlıyorlar” dedi.

Farkındayız

Siyaset Akademisi’nde ‘Siyasal İletişim’ konulu ders veren Kemal Öztürk’e teşekkür ederek sözlerine başlayan Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “Bizler bu ülkenin gençleri olarak, sorumluluklarımızın farkındayız. Yeni Türkiye ve Yeni Sakarya için gençler olarak büyük rol oynayacağız” dedi.

21 Nisan 2015 , Salı Bu haber toplam 1003 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU