Günün Tarihi:6 Aralık 2021

‘Ekonominin yıldızı olacağız’


Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifakından oluşan Milletvekili Adayları, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret etti.

Temsiliyet
Ziyarette konuşan Milletvekili adayı ismet Aksoy, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi arasında gerçekleştirilen ittifaka dikkat “Tabanımızda olumlu yer bulan birlikteliğimizin gücü ile omuz omuza çalışmalarımızı yürütüyoruz. Amacımız günümüz Türkiye’sinde yaşanan temel sıkıntıları gidermek hedefiyle mecliste temsiliyet elde etmektir” dedi.

Sanayileşme
Kösemusul, “Göreve geldiğimizde 2 olan OSB sayısını şu anda 7’ye yükselttik. Amacımız düzensiz çarpık sanayileşmenin önüne geçerek tarım alanlarında sanayileşmenin yayılmasını engellemektir. Biz iş dünyası temsilcileri olarak bizden sonraki nesillere karşı sorumluluğumuzun bilinci ile çevreye duyarlı büyümeden ve sanayileşmeden yanayız. Şehir erklerinin katılımı ile oluşturulan Çevre Komisyonumuz da bu hassasiyetle çalışmalarına özenle devam ediyor. Bulunduğu konum ve sahip olduğu avantajlar itibarıyla Sakarya Türk ekonomisi ve iş dünyasının cazibe merkezi ve yükselen yıldızı olacaktır. Sakarya için yeni bir dönem başlıyor. Bu doğrultuda çalışan, hizmet amacıyla gayret gösteren tüm vekil adaylarımıza başarılar diliyoruz’’ dedi.
 

24 Nisan 2015 , Cuma Bu haber toplam 1020 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU