Günün Tarihi:29 Eylül 2020

Kent Park’ta mutlu son!


Sakarya Gençlik Merkezi’nin eski gençlik lideri Fatih Mehmet Parlar, 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisine Adapazarı Kent Park’ta 20 arkadaşının katılımıyla sürpriz bir evlenme teklifi yaptı.

20 arkadaşıyla

Şu anda Artvin Çoruh Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan 32 yaşındaki Fatih Mehmet Parlar, 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi 27 yaşındaki Ferizan Yeşerenoğlu’na Kentpark’ta 20 kişilik arkadaş grubuyla birlikte hazırladığı sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

 

İki ay sürdü

Hazırlıkların iki ay sürdüğü sürpriz evlenme teklifinde Sakarya Gençlik Merkezi üyesi gençler yer aldı. Her birinin bir harfi üzerinde taşıdığı, “Benimle evlenir misin?” yazısını park içinde dolaşarak Ferizan’a gösterip, her birinden gül armağan edilmesini sağlayan Fatih Mehmet Parlar’ın bu sürprizini görenlerde ilgiyle izledi.

 

Yüzüğü taktı

Bu kadar güzel şekilde hazırlanan teklif karşısında oldukça şaşıran ve büyük mutluluk yaşayan Ferizan sevgilisinin teklifine ‘evet’ dedi. Bu evet ile birlikte Fatih Mehmet Parlar, yüzüğü sevgilisinin parmağına taktı. Öğretim görevlisi Parlar, etkinlikte emeği geçen tüm arkadaşlarına da teşekkür etti.

26 Nisan 2015 , Pazar Bu haber toplam 2764 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU