Günün Tarihi:27 Ocak 2021

Çocukları sevindirdiler


Akyazı Küçücek Mahallesi’nde faaliyet gösteren Asaş Alüminyum Fabrikası Sanatsal Etkinlikler Kulübü tarafından “Çocuklarımız Gözünden Çocuk Bayramına Bakış” konulu resim yarışması düzenlendi.

Bayram

6, 8, 9 ve 12 yaş grubundan 32 çocuk, aileleriyle birlikte fabrikanın sosyal tesislerinde kendileri için hazırlanan bayram kutlaması için hazır bulundular. Ödül töreni öncesinde Asaş Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Safa Bayar Yavuz günün önemine değinen konuşmasında, “Dünyada kutlanan tek çocuk bayramı. Sizler için de ailelerinizin nerede çalıştığını görmüş oldunuz. Çok değerli bir iş yapıyor velileriniz, babalarınız Türkiye için üretiyor. Dolayısıyla yarın bir gün sizler inşallah okullarınızda okuyup, başarılı olup Türkiye için bizlerden çok daha faydalı işler yaparsınız, gününüz kutlu olsun” dedi.

Kitap

“Çocuklarımız Gözünden Çocuk Bayramına Bakış” konulu resim yarışmasına katılan 32 çocuğa Bisiklet ve Karınca Yuvası isimli kitap hediyelerini Asaş Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Safa Bayar Yavuz, İnsan Kaynakları Direktörü Cem Özyol, Teknoloji ve Stratejik Planlama Direktörü Birol Büyüksivri, Ekstirüzyon Üretim Müdürü Halil Çebitürk, Çalışan İlişkileri ve Sosyal İşler Müdürü Hakan Salim ve Sistem Kalite ve Denetleme Müdürü Sezen İpek takdim etti.

28 Nisan 2015 , Salı Bu haber toplam 1785 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU