Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

Nefesleri kesti


Nefesleri kesti

Nefesleri kesti
Akyazı Belediyesi, spor, sanat, sosyal ve kültürel bilim şenlikleri kapsamında düzenlenen atletizm yarışması, Akyazı Atatürk Stadı’nda yapıldı.
Kategoriler
Birçok spor dalında öğrencilere sporu sevdiren ve öğrenciler tarafından büyük ilgi ve talep gören spor şenlikleri, Akyazı Atatürk Stadı’nda yapılan atletizm yarışması ile devam etti. Atletizm yarışması kızlar ve erkekler olmak üzere orta mesafe koşuları ve kısa mesafe koşuları, ferdi ve takım halinde yapıldı.
Mesafeler
Yarışmaya katılan öğrenciler orta mesafe koşularında, küçük kızlar 1000 metre, küçük erkekler 1500 metre, yıldız kızlar 1500 metre, yıldız erkekler 2000 metre, genç kızlar 2000 metre, genç erkekler 3000 metre, sürat koşularında küçükler 80 metre, yıldızlar 100 metre, gençler 200 metre koşarak birincilik için yoğun çaba gösterdiler.
Tedbir aldılar
Her türlü tedbirin ve önlemin alındığı Akyazı Belediyesi Spor Şenlikleri Atletizm Yarışması’nda 112 sağlık çalışanları hazır bulundu. Zaman zaman sıcaktan etkilenen birkaç öğrenciye sağlık ekipleri hemen gerekli kontrollerini yapmak üzere müdahale etti.
Ödüller
Atletizm yarışmasında dereceye giren yarışmacılara 2 Haziran’da yapılacak toplu ödül töreninde ödüllerini verecek olan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, spor, sanat, sosyal ve kültürel bilim şenlikleri kapsamında düzenlenen atletizm yarışmasının başında öğrencilere başarılar dileyerek yarışmayı başından sonuna kadar izledi. 
Teselli
Yarışma sonrasında öğrenciler ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen Başkan Akcan, dereceye giremeyen ve üzülen öğrencileri de teselli etti. Sinan Kolcu
Madalya verdiler
Atletizm İl Antrenörü Serkan Gülez genç erkeklerde, küçük kızlarda başarılı olan Akyazı Atatürk O.O. sporcularına madalyalarını Akyazı Belediye Spor Koordinatörü Sait Okur verdi. Yıldız kızlarda başarılı olan sporculara madalyalarını Vakıf O.O. Müdürü Muammer Yücel verdi. Küçük erkeklerde başarılı olan sporculara madalyalarını Küçücek O.O. Müdürü Bekir Uzun verdi. Akyazı Belediyesi Hukuk İşleri Müdür Vekili Şenol Çakmak,  yıldız erkeklerde Küçücek İlköğretim Okul Müdürü Saffet Kaya, genç kızlarda başarılı olan sporculara madalyalarını verdi.

Takım Sıralaması

Küçük Kızlar

1-Akyazı Atatürk O.O.
2-Akyazı Cumhuriyet O.O.
3-Mehmet Soykon O.O.
Küçük Erkekler
1-Mehmet Soykan O.O.
2-Akyazı Cumhuriyet O.O.
3-Akyazı Paris O.O.
Yıldız Kızlar
1-Akyazı Cumhuriyet O.O.
2-Akyazı Atatürk O.O.
3-Akyazı Paris O.O.
Yıldız Erkekler
1-Akyazı Cumhuriyet O.O.
2-Akyazı Atatürk O.O.
3-Akyazı Taşburun O.O.
Genç Erkekler
1-Ahi Evran M.T.Lisesi

Ferdi Dereceler
Küçük Kızlar
1-Zehra Saygılı
2-Şevval Hikmet
3-Meliha İ.Özel
(A.Atatürk O.O.)
Yıldız Kızlar
1-Münteha Hikmet
(A.Atatürk O.O.)
2-Halime Durmuş
3-Hanife Akdin
(Aky..Cumhuriyet O.O)
Küçük Erkekler
1-Ensar Berk Çilingir
2-Ahmetcan Dertli
3-Ahmet Furkan Güler
Yıldız Erkekler
1-Barış Bakan
2-M.Enes Güzel
3-Furkan Hikmet
Genç Kızlar
1-Sultan Furuncuoğlu
2-Ümran Armağan
(A.Konuralp And.L.)
Genç Erkek
1-Hakan Furuncu
2-Levent Durmuş
3-Eyüp Ensar Kurt

30 Nisan 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1647 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU